BİLGİ NOKTASI
  • Bigjoy Sports ONTHEGO Electrolyte Sports Drink
ÜCRETSİZ KARGO

Bigjoy Sports ONTHEGO Electrolyte Sports Drink

S. K. Tarihi:31/07/2023
Aroma :
Limon 8 x 20 Efervesan Tablet
Hediye:
Hediye Seçiniz
  • 520,00 TL

Havale / EFT 494,00 TL
Bu ürün 10,40 TL BigPara kazandırır
Bigjoy Sports ONTHEGO Electrolyte Sports Drink
Ürün Bilgisi

Egzersizle birlikte vücut ısısı artarken sıvı tüketimi de terle birlikte artmaktadır. Kaybedilen su, geri kazanılmadığında performansınız düşmeye başlar. Sıvı elektrolit dengesi bozulduğu için kramp ve baş ağrısı gibi sorunlar boy gösterir.
Bu tarz durumlarda sadece su içmek her zaman yeterli değildir. Terle birlikte atılan elektrolitleri vücudunuza geri kazandırmanız gerekir. Sodyum, kalsiyum, magnezyum ve potasyum, hidrasyon ve sıvı dengesi için en önemli elektrolitlerdir. 

ON THE GO EFERVESAN TABLET ile hidrasyon ve performans için gerekli olan mineralleri geri kazanırsınız. Yapmanız gereken sadece antrenman suluğunuza 1 adet efervesan tablet atmaktır. 

Profesyonellerin antrenman ve yarışma performanslarına katkı sağlamak için formüle edilen ON THE GO EFERVESAN TABLET’in en önemli özellikler şu şekildedir: 

Kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum içeriği
Kalori ve şeker içermez
B1, B6, B12 vitaminleri içerir
Yeşil çay ve lösin ile zenginleştirilmiş 

Tüm ürün serisinde olduğu gibi ON THE GO EFERVESAN TABLET profesyoneller için özel formüle edilmiştir: kolay içilebilir ve hafif aroması ile yoğun antrenman veya yarışma sırasında bile rahatsızlık hissi oluşturmaz. 

Üye Yorumları

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!